• Zapisy do klasy I szkoły podstawowej

• Dyrektor Szkoły Podstawowej w Tomicach  informuje, iż zapisy do klasy I na rok szkolny 2023/2024 dzieci urodzonych w roku 2016 i zamieszkałych w obwodzie szkolnym tj. w Tomicach, odbywać się będą w terminie od 13.02.2023 r. do 1.03.2023 r.

Zgłoszenie o przyjęcie do szkoły  można pobrać ze strony internetowej (poniżej) lub ze stolika przy głównym wejściu do szkoły w budynku przy ul. Floriańskiej 16.

Zgłoszenia  przyjmowane będą w sekretariacie szkoły w budynku przy ul Floriańskiej 16  w godzinach pracy sekretariatu. Zgłoszenie można również przekazać  w przedszkolu w zamkniętej kopercie.

W przypadku podjęcia decyzji o nauce dziecka w szkole innej niż obwodowa (SP w Tomicach), rodzic zobowiązany jest do niezwłocznego pisemnego powiadomienia szkoły obwodowej o miejscu realizacji obowiązku szkolnego.

Zarządzenie organu prowadzącego w sprawie zapisów do klasy I.- tutaj

Zarządzenie Dyrektora  szkoły w sprawie rekrutacji- tutaj

• "Z ANGIELSKIM PRZEZ ŚWIAT"

• W poniedziałek 13 lutego uczniowie klas 6a, 7a, 8a i 8b brali udział w konkursie "Z ANGIELSKIM PRZEZ ŚWIAT". W piątek 17 lutego udali się do ZS CKU w Radoczy, aby odebrać nagrody.

Miło nam poinformować, że 1 miejsce zajęła uczennica klasy 8a Zuzanna Boba, a wyróżnienia zdobyli: Julia Kopytyńska oraz Katarzyna Widlarz z klasy 6a, Laura Książek i Karolina Marek z klasy 8a oraz Radosław Żmuda z klasy 8b. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów :)

• Sukcesy w konkursie recytatorskim "Zimowe wierszowanie"

• Gratulujemy uczniom naszej szkoły udanego występu!

Kategoria I (klasy I-III)

Wyróżnienie       Julian Duda                  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tomicach

Wyróżnienie       Hanna Sporek              Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tomicach

Kategoria II (klasy IV-VI)

I Miejsce             Lilianna Stawowy        Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tomicach

II Miejsce            Łucja Łopatecka          Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tomicach

Wyróżnienie        Paula Stańco               Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tomicach

Wyróżnienie        Marek Socha                Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tomicach

Wyróżnienie        Iwo Sczurka                 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tomicach

Wyróżnienie        Amelia Lofek                Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tomicach

Kategoria III (klasy VII-VIII)

I Miejsce             Laura Książek               Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tomice

Zdjęcia ze strony www.kultura.tomice.pl

• W karnawale, w karnawale

Dzieci bawią się wspaniale,

W karnawale każdy chce

Tańczyć, śpiewać, bawić się.