• Wypożyczania podręczników na rok szkolny 2022/2023

• W tym roku szkolnym podręczniki dla chętnych uczniów klas IV-VIII będą wypożyczane jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego wg poniższego harmonogramu w budynku na ul. Dworskiej (podchodzimy do okna przy wejściu, z plecakiem lub reklamówką). TYLKO DLA KLAS IV i VII. Tam w wyznaczonych godzinach nauczyciel lub pracownik szkoły wyda zestaw podręczników i ćwiczeń dla ucznia. Jeżeli  ktoś  nie  może odebrać w wyznaczonych godzinach podręczniki  będą wydawane uczniom 1 i 2 września.

Uczniowie klas I-III otrzymają zestawy podręczniki i ćwiczeń od nauczyciela w dniu rozpoczęcia nauki, jeżeli będą mieli do czego je zabrać lub w kolejnym dniu nauki do plecaka.

HARMONOGRAM WYDAWANIA PODRĘCZNIKÓW
            DLA KLAS IV i VII.

Wtorek 30.08.2022 od godz. 10.00-14.00

Dla klas V, VI, VIII podręczniki zostaną wypożyczone jak tylko dotrą do szkoły.

Przypominamy, że podręczniki należy oprawiać w oprawki nakładane i powinny być podpisane.

Życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym.

• Zaproszenie na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

• Harmonogram rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/2023  - 1 września 2022 roku:

• godz. 8.00 - Msza Św. w Kościele Parafialnym w Tomicach,
            • godz. 9.00 - rozpoczęcie  roku szkolnego dla wszystkich klas Szkoły Podstawowej w sali gimnastycznej budynku szkoły przy ul. Dworskiej  9A,
            • ok. godz. 9.45 - spotkania w klasach z wychowawcami:
            • uczniowie klas I-III szkoły podstawowej  przejdą do  budynku przy ulicy Floriańskiej 16,
            • uczniowie klas IV-VIII szkoły podstawowej pozostaną w budynku przy ulicy Dworskiej 9A. ​​

Przedszkole czynne jest od  1  września 2022 r.  w godzinach 6.00- 16.00.

• Międzynarodowe sukcesy badmintonistek

• W pięknie położonym nad Jeziorem Bodeńskim niemieckim mieście Konstanz rozegrany został Międzynarodowy Turniej Badmintona "Hexen Cup". W turnieju wystartowało 230 zawodników z 70 klubów z Niemiec, Szwajcarii, Francji, Austrii, Indii i jedyna przedstawicielka z Polski Karolina Marek z UKS Cross, która zdominowała kategorię U15 dziewcząt.

Po wygraniu gier grupowych w których pokonała dwie zawodniczki niemieckie i jedną z Indii awansowała do gier pucharowych. W ćwierćfinale gladko  pokonała zawodniczkę BSpfr. Neusatz Valerie Saha 2:0 (21:7, 21:6). W półfinale przeciwniczką była rozstawiona z nr. 1 zawodniczka SG Gittersee Sidonie Kruger, którą Karolinka pokonała 2:0 (21:7, 21:12). W finale po bardzo dobrej kolejnej grze pokonala rozstawioną z nr.2 zawodniczkę SpVgg Mossingen  Sarah Storz rownież 2:0 (21:11, 21:15) ostatecznie wygrywając caly turniej.

Dużo gorzej wypadla w grze mieszanej grając z zawodnikiem TV 1860 Immenstadt Fabio Kienle zajmując dopiero 15 miejsce.

Gratulujemy kolejnych sukcesów Karolince.