• O nas

• Żłobek Gminny w Tomicach został utworzony Uchwałą Rady Gminy Tomice Nr XXVI/191/20z dnia 28 kwietnia 2017r. Działa na podstawie Ustawy z dnia 4.02.2011 r. o opiece nad dziećmi do lat 3.

”Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka.”
          Jan Paweł II

Absolutne zaangażowanie, dbałość o bezpieczne otoczenie  oraz profesjonalna opieka nad dziećmi – to są wartości najwyższe w Żłobku Gminnym w Tomicach.

Nasz Żłobek mieści się na parterze budynku Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Tomicachna ulicy Floriańskiej16. Dla naszych podopiecznych przeznaczyliśmy dwie  jasne, przestronne sale. Spełniamy wszystkie wymogi przeciwpożarowe i sanitarne, a naszym priorytetem jest zapewnienie maluszkom poczucia bezpieczeństwa i ciepłej, domowej atmosfery.

Nasza placówka to nie tylko domowe ciepło i troskliwa opieka dla Twojego dziecka. To również gwarancja bezpieczeństwa. Żłobek Gminny w Tomicach bowiem, powstał zgodnie z wymogami Ustawy Żłobkowej.

Przestrzeń w której przebywają Wasze dzieci jest dostosowana do ich potrzeb, a osoby opiekujące się maluchami są do tego profesjonalnie przygotowane. Nasz personel posiada nie tylko odpowiednie kwalifikacje, a przede wszystkim SERCE dla dzieci - a to jest najważniejsze w pracy z małymi dziećmi.

Gdy dziecko choruje

Małe dzieci często chorują. Aby chore dziecko szybciej powróciło do zdrowia oraz,aby uniknąć zachorowania innych dzieci, bardzo prosimy, aby Twoje dziecko pozostało w domu przez czas trwania choroby.

Zgłoszenie nieobecnośći dziecka w żłobku możesz zrobić tutaj,  wypełniająć odpowiedni formularz.