• Lena i Nikola laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego !!!

• Organizatorem III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECI - PRAGNIEMY POKOJU NA ŚWIECIE”  jest Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Trzcińsku- Zdroju. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki, Wojewody Zachodniopomorskiego, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz Rzecznika Praw Dziecka. Konkurs Plastyczny „Prawa Dziecka oczami dzieci - pragniemy pokoju na świecie” przeznaczony był dla uczniów klas I – VIII Szkół Podstawowych całej Polski. W konkursie wzięli udział uczniowie ze 122 szkół. Wpłynęło 960  prac plastycznych, w których dzieci podejmowały bardzo ważny temat pokoju na świecie  i prawa do życia w bezpiecznym świecie bez wojen i przemocy. Prace były manifestem przeciwko wojnie, która łamie wszystkie Prawa Dziecka.  Jury konkursu podkreśliło, że poziom prac plastycznych był bardzo wysoki. Dzieci wykonały je stosując różne ciekawe techniki artystyczne. Komisja konkursowa nagrodziła z naszej szkoły następujących uczniów:

II miejsce Lena Kłaput

III miejsce Nikola Cebula

Do konkursu laureatów przygotowała pani Agnieszka Sienkiewicz.

Gratulujemy sukcesu !!!

• XII Przegląd Kolęd i Pastorałek w Spytkowicach

• Sukcesy naszych uczniów w XII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w GOK w Spytkowicach:  wyróżnienie - Dominika Labocha z kl. IIIa,   III miejsce - zespół ,, Tomiczki'' z klasy Ia. Bardzo się cieszymy i gratulujemy!!!

• Praca Kamila wyróżniona!!!

• Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” corocznie organizuje ogólnopolskie konkursy profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów. Jednym z konkursów jest „Nie czas na nudę!”– konkurs plastyczno-literacki (indywidualny); dla przedszkolaków oraz uczniów 1-8 klasy szkoły podstawowej. Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie pracy plastycznej lub literackiej, prezentującej sposób na pokonanie/poradzenie sobie z nudą lub pomysł na spędzanie czasu bez nudy, który według wyobraźni i kreatywności uczestnika konkursu zasługuje na pokazanie. Komisja konkursowa spośród kilku tysięcy nadesłanych prac nagrodziła z naszej szkoły ucznia.

wyróżnienie Kamil Wajdzik

Laureata do konkursu przygotowała pani Agnieszka Sienkiewicz.

Gratulujemy!!!