• Konkurs przyrodniczy 2013/14

• W tym roku w naszej szkole zostanie zorganizowany etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych. Konkurs  odbędzie się 12 grudnia 2013 r. o godz. 10. Prosimy uczestników o przybycie na godzinę 9.30 oraz zabranie ze sobą ważnej legitymacji szkolnej, przyborów do pisania (długopis z granatowym lub czarnym tuszem), linijki oraz obuwia zamiennego.

Wszystkie informacje dotyczące organizacji znajdują się na stronie Kuratorium Oświaty  - w zakładce konkursy przedmiotowe.

Informacja o organizacji etapu rejonowego – kliknij tutaj

Lista uczestników konkursu oraz pozostałe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie Kuratorium Oświaty  – kliknij tutaj

Informujemy, iż na czas konkursu asfaltowe boisko szkolne będzie udostępnione jako parking. Ponadto istnieje możliwość pozostawienia pojazdu przy kościele parafialnym w Tomicach tj. około 150 metrów od budynku szkoły.

Dla nauczycieli, na czas  trwania konkursu, przewidziano spotkanie z przedstawicielami wydawnictwa  edukacyjnego.

Jak do nas dojechać zobacz na mapie - kliknij tutaj.

Serdecznie zapraszamy uczestników i opiekunów.