• Zadanie WOS klasa VIII

• Do powrotu do szkoły utrwalamy wiadomości z rozdziału Ustrój Rzeczypospolitej Polskiej, po powrocie będzie sprawdzian. Każdy wybiera sobie jeden temat z rozdziału Sprawy międzynarodowe (Organizacje międzynarodowe, Unia Europejska, Polska w Unii Europejskiej, Problemy współczesnego świata, Konflikty zbrojne na świecie) i przygotowac prezentacje na wybrany temat. Może byc w programie komuterowym lub w formie plakatu z informacjami. Będziecie prezentowac je po powrocie do szkoły na ocenę. Informacje które maja się znaleźć w prezentacji, proszę bazowac na wiadomościach z podręcznika z danego tematu.

I ostatnia rzecz. Od dnia 21.03.2020 roku prasówka, którą przygotowujecie zmieniamy z 2 wiadomości tygodniowo na 5 wiadomości. np. w tygoniu codziennie weekend może być wolny. Pracujcie systematycznie.

Wszystkie materiały dotyczące realizacji lekcji WOS są przesyłane uczniom zgodnie z planem lekcji przez dziennik elektroniczny, w zakładce zadanie domowe.

Zadania_do_rozdzialu_Ustroj_RP.pdf

Wszystkie materiały dotyczące realizacji lekcji WOS są przesyłane uczniom zgodnie z planem lekcji przez dziennik elektroniczny, w zakładce zadanie domowe i na teams w ogłoszeniach.