• Historia klasa Vb

• Wszystkie materiały dotyczące realizacji lekcji historii są przesyłane uczniom zgodnie z planem lekcji przez dziennik elektroniczny, w zakładce zadanie domowe.

temat_24_klasa_V.docx  Gdyby się nie mógł wam otworzyć, to ten drugi jest w innym formacie, ale to jest to samo.

temat_24_klasa_V.odt

temat_25_klasa_V.docx  Gdyby się nie mógł wam otworzyć, to ten drugi jest w innym formacie, ale to jest to samo.

temat_25_klasa_V.odt

temat_26_klasa_V.docx  Gdyby się nie mógł wam otworzyć, to ten drugi jest w innym formacie, ale to jest to samo.

temat_26_klasa_V.odt

lekcja historii z TVP https://vod.tvp.pl/video/szkola-z-tvp-klasa-5,historia-30032020-lekcja-1,47326334

Wszystkie materiały dotyczące realizacji lekcji historii są przesyłane uczniom zgodnie z planem lekcji przez dziennik elektroniczny, w zakładce zadanie domowe, również na teams oraz na wsipnet. Jednak ze względu na jednego ucznia, również tutaj umieszczam zestawy ćwiczeń do każdego tematu.

zestaw_1_temat_28.docx

zestaw_1_temat_29.docx

Wszystkie materiały do lekcji historii są przesyłane uczniom zgodnie z planem lekcji przez dziennik w zakładce zadania domowe i na teams w ogłoszeniach. Zawsze do każdej lekcji uczniowie mają zestawy na wsipnet do rozwiązania i ładnie pracują.