• Dzień Edukacji Narodowej

• Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły.

I  właśnie z tej okazji 11 października 2024 roku cała społeczność szkolna wraz z przedstawicielami Rady Rodziców panią Natalią Płonką i panią Anną Kolasa spotkała się na uroczystym apelu przygotowanym przez uczniów z klasy Vb. Młodzi artyści pod kierunkiem wychowawcy p. Moniki Pływacz przygotowali humorystyczny program artystyczny, w którym przedstawili typy nauczycieli oraz rodzaje zachowań uczniów. Wyrazili w ten sposób podziękowanie za gorące serce, pomocną dłoń oraz przewodnictwo na niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy.

• WIZYTA PANI POLICJANT

• Nasze przedszkole odwiedziła Pani policjant. Tematem numer jeden było bezpieczeństwo dzieci na drogach, lecz nie obyło się bez wielu pytań dzieci dotyczących codziennej pracy policjanta.

Nasz gość rozmawiał z dziećmi o bezpiecznych zachowaniach na drogach, przypominał jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba bądź zaatakuje pies. Przypominał również o konieczności noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe.

Największym jednak zainteresowaniem cieszyły się wśród dzieci opowiadania o codziennej pracy Policji oraz demonstracja sprzętu policyjnego .

Dziękujemy za wizytę !

• Dzień Chłopaka w oddziałach przedszkolnych

• Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola.

Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września.

W tym dniu we wszystkich  grupach dziewczynki wręczały chłopcom upominki, złożyły życzenia, uściskały i ucałowały.

• Nowy Samorząd Uczniowski wybrany!

• Znamy już skład Samorządu Uczniowskiego. W zorganizowanych wyborach przedstawicielami uczniów zostali:

• Łucja Łopatecka - Przewodnicząca SU
            • Hubert Bąk
            • Antonina Okruta
            • Maja Adamik
            • Maja Grabowska
            • Oliwia Zybek
            • Miłosz Modliński
            • Amelia Lofek

Wybranym uczniom gratulujemy i życzymy, aby podejmowane na rzecz szkoły działania dały im wiele radości i satysfakcji.

• tel/fax 33 823 40 96 lub 33 873 20 02 ul. Floriańska 16
          tel/fax 33 873 22 35 ul. Dworska 9A