• Nasze przedszkole

•

Nasza placówka mieści się: na parterze Zespołu Szkolno-Przedszkolnego       w Tomicach- 3 sale, które służą nam nie tylko do zabawy, ale także spożywamy w nich przepyszne posiłki: śniadania, obiady i podwieczorki oraz na parterze i I piętrze Szkoły Podstawowej. Bazę przedszkola w tym roku stanowi 6 sal, w których prowadzone są zajęcia wychowawczo-dydaktyczne    z wychowankami. O wystrój i estetykę naszych sal dbają panie wychowawczynie. Przedszkole posiada ogrodzony plac zabaw. Mamy tu: huśtawki, "bocianie gniazdo", bujawki, zjeżdżalnie, tor wspinaczkowy, ścieżkę sensoryczną oraz piaskownicę. Odpocząć można w cieniu drzew na ławeczkach.  Plac zabaw jest nowo urządzony i posiada bezpieczne urządzenia. Przedszkole wita dzieci każdego ranka o godz.6:00, zabawy kończą się o 16:00. Wszystkie zajęcia prowadzą profesjonaliści z wieloletnim stażem i pełnym przygotowaniem zawodowym.

Nauczyciele:

• mgr Bożena Boba
          • mgr Anna Garus
          • mgr Małgorzata Kreczmer
          • mgr Anna Wajdzik
          • mgr Katarzyna Lempart
          • mgr Magdalena Dziedzic
          • mgr Barbara Kuśpik
          • mgr Anna Karcz
          • mgr Patrycja Kaczor
          • mgr Kinga Hajda

W opiece nad dziećmi pomagają panie: Iwona Piwowarczyk, Jolanta Boba, Aneta Nowotarska,Anna Tyrybon i Bogusława Zielińska zatrudnione na etacie pomocy nauczyciela.

Harmonogram pracy w oddziałach.

W godzinach 6.00 - 8.00 oraz 14.00 - 16.00 dzieci w przedszkolu łączone są w jeden lub dwa oddziały w zależności od liczby dzieci.

Tym samym zapewniamy opiekę dla dzieci w przedszkolu w godzinach 6.00 - 16.00.